oreos

Jsou Oreo sušenky vyrobené z vepřového masa a jsou pro muslimy zakázány?

Populární internetový meme očividně přesvědčil mnoho uživatelů sociálních sítí, že sušenky Oreo jsou vyrobeny z „tučného a vepřového mléka“.